Spausdinimas ant įvairių medžiagų

Mūsų naujo spausdintuvo dėka turime unikalią galimybę kurti ant įvairių paviršių. Mūsų įrenginys atveria neribotus spausdinimo horizontus, leidžiančius įgyvendinti savo idėjas ant bet kokios medžiagos įgeriančiu paviršiumi (Popierius, tekstilė, medis ir pan.). Pamirškite apie apribojimus bei viršykite lūkesčius ir lengvai kurkite ant įvairiausių paviršių.

Popieriniai maišeliai

Mūsų spausdintuvas leidžia lengvai ir greitai spausdinti ant popierinių maišelių, išplečiant galimybes sukurti individualias ir patrauklias pakuotes Jūsų įmonei ar klientams.

Dėžutės

Išplėskite pakavimo galimybes naudodami mūsų spausdintuvą – be vargo spausdinkite ant kartoninių dėžučių, priešpiečių dėžučių ir dar daugiau, išlaisvindami savo kūrybiškumą kurdami unikalų ir patrauklų dizainą savo verslui.

Doypacks

Atraskite naujas pakuotės galimybes naudodami mūsų spausdintuvą – be vargo spausdinkite ant doypack’ų ir pridėkite unikalų ir akį traukiantį dizainą, kad padidintumėte savo prekės ženklo patrauklumą.

Tekstilė

Paverskite medvilninius ekologiškus maišelius ir marškinėlius į savo individualų produktą. Mūsų spausdintuvas gali spausdinti ryškius, ekologiškus dizainus, kiekvieną elementą suasmenindamas.

Mediena

Išlaisvinkite savo kūrybiškumą su mediena ir fanera mūsų naujoviško spausdintuvo dėka. Nesvarbu, ar tai būtų individualus dizainas, ar sudėtingi raštai, mūsų spausdintuvas pagyvins jūsų viziją.

Popierinės servetėlės

Paverskite įprastas popierines servetėles į asmeninius meno kūrinius. Suteikite savo renginiams, restoranams ar namų susibūrimams išskirtinumo, ant kiekvienos servetėlės ​​atspausdindami individualų dizainą, logotipus ar pranešimus.