UAB „4BALTICS“ VEIKLOS SKATMENINIMAS

Projekto išlaidų suma 100 159 €
Skirtas finansavimas 48 000 €

Projekto tikslas:

Įdiegti įmonėje E. pardavimo sandorių sudarymo ir vaizdinės konfigūracijos sprendimus sukuriant el. prekybos platformą ir įdiegiant vaizdinę konfigūraciją, kurios pagalba įmonės klientai/pirkėjai galės išsirinkti ir modifikuoti produktų/paslaugų svarbiausius parametrus.

UAB “4Baltics” planuoja sukurtų sprendimų pagalba parduoti esamus produktus bei paslaugas, sukurti naujus produktus/paslaugas ir pardavinėti naudojant įdiegtus e. pardavimo sandorių sudarymo ir vaizdinės konfigūracijos sprendimus. Bendrovė skaitmenizuos savo veiklą, kurs bei diegs elektroninių pardavimo sandorių sudarymo sprendimus su vaizdine konfigūracija, leisiančia klientams patogiai pasirinkti produktų bei paslaugų parametrus, užsakyti produktus/paslaugas bei apmokėti užsakymus patogiu būdu. Įmonė e. pardavimo sandoriams įgyvendinti ir tam skirtiems gaminiams paruošti naudos pramoninį spausdintuvą, skirtą spausdinimui ant įvairių medžiagų: popierinių maišelių, kartono, surinktų ir išardytų dėžių, vokų, tekstilės, medžio. 

Projekto įgyvendinimo trukmė: 12 mėn.

Projektas finansuojamas ES fondų lėšomis.

Projekto vykdytojas:

UAB “4Baltics”

Aplinkai palankaus produkto diegimas įmonėje UAB "4Baltics"

Projekto išlaidų suma 31 350 €
Skirtas finansavimas 21 945 €

Projekto tikslas:

Projektu siekiama įdiegti produktą, inovatyvų skaitmeninį aplinkai palankų spausdintuvą, kuris bus skirtas neigiamam poveikiui aplinkai dėl oro taršos mažinti. Projekto metu įsigyjama įranga, kurios dėka bus gaminamas produktas, sumažinus oro taršą, elektros energijos sąnaudos. Įsigijus įrangą bus atsisakyta šiuo metu naudojamu aplinkai nepalankių žaliavų. Spausdinimui bus naudojamas tik aplinkai palankus dažas bei elektros energija.
Inovatyvaus spausdintuvo su programine įranga įdiegimas įmonėje, leidžiančio spausdinti ant bet kokių objektų: popieriaus, vokų, maišelių (popierinių, medvilninių), dėžučių, medinių paviršių, medžiaginių paviršių leis visiškai atsisakyti šiuo metu aplinkai nepalankių naudojamų medžiagų. 

Projekto įgyvendinimo trukmė: 12 mėn.

Projektas finansuojamas Ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo plano „Naujos kartos Lietuva lėšomis“.

Projekto vykdytojas:

UAB “4Baltics”

UAB "4Baltics" konkurencingų kultūros produktų diegimas 13.1.1-LVPA-K-310-01-0340

Priemonė NR. 13.1.1-lvpa-k-310 „paskatos kultūros ir kūrybinių industrijų sektoriui kurti konkurencingus kultūros produktus

Projekto išlaidų suma 166 728,00 EUR
Skirtas finansavimas 116 709,60 EUR

Projekto tikslas:
Sukurti naujus, aukštos pridėtinės vertės, konkurencingus kultūros ir kūrybinio turinio ir formos produktus UAB “4Baltics” įmonėje, investuojant į naujus konkurencingo skaitmeninio ir (arba) žiedinę ekonomiką skatinančio kultūros ir kūrybinio turinio ir formos produktus, paslaugas ir veiklos procesus.

UAB “4Baltics” kurs originalius dizaino kūrimo ir diegimo, rinkodaros sprendimų kūrimo ir diegimo paslaugas kuriamai paslaugų platformai, skirtai įžymių, lankomų kultūros vietų, architektūros ir meno vietovių, renginių ir kitų su kultūra bei kūryba susijusių objektų skaitmenizavimui ir įkėlimui į virtualią erdvę, paverčiant tų vietovių vaizdus, nuotraukas, piešinius, video ir kitus duomenis skaitmeniniu formatu, kurį galima peržiūrėti, redaguoti ir paversti nauja to paties kūrinio versija, patobulintu kūriniu. Vartotojams suteikiama galimybė įkelti kokybišką kultūrinį-kūrybinį turinį ir dirbti su jų ar kitų vartotojų įkeltų duomenų redagavimu, apipavidalinimu, transformavimu į kitokius formatus bei iškėlimu į eksponavimo bei pardavimo galerijas.

Projekto įgyvendinimo trukmė- 12 mėn.

Projektas finansuojamas iš Europos Regioninės Plėtros fondo.
Projektas finansuojamas kaip Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto vykdytojas:

UAB “4Baltics”